Freezone Survivors Association

Web log těch,
kteří přežili Freezone

   
Čtvrtek, 17. listopadu 2005 Příběh nového případu - Vladimir.  Poselství Ronovým orgům v Rusku

Rus, který chodil do Ronova orgu nám tento týden napsal se svým názorem na Ronův org v Rusku. Mluví zejména o pokažené formě scientologie praktikované Erikou a Maxem Hauri a účincích, které měla na lidi, kteří se s důvěrou svěřili do jejich rukou. Vladimírova zpráva potvrzuje údaje brožury Iliji Murovova, Psychiatrie ve Free Zone.
 

Sobota, 13. srpna 2005 Příspěvek k našim stránkám: Metody používané rekrutéry do Freezone

Minulý týden jsme obdrželi text od Freezone Survivora žijícího v Evropě obsahující řadu informací. Začíná: "Z první ruky jsem studoval metody používané odpadlíky k prodávání odpadlických idejí scientologům na internetu." Vyjmenovává osm používaných metod. Podívejte se na stránku o McArthurovi.
 

Středa, 6. července 2005 Příspěvek k našim stránkám. Psychiatrie ve Free Zone.

Během posledních pár týdnů se na stánkách Freezone Survivors udála řada věcí. Největší z nich je publikování "Psychiatrie ve Free Zone", krátké knihy od Iliji Murovova, kterou nám laskavě dovolil používat.

Murovov byl členem skupin Free Zone v ukrajinském Kyjevě a dalších částech SNS (Společenství nezávislých států). Začaly ho zajímat četné způsoby, jakými se v záležitostech Free Zone vynořovala ústavní psychiatrie, zejména v historii lídrů Free Zone v CIS. Jeho zájem vedl k vyšetřování, jehož první plody najdete v brožurce "Psychiatrie ve Free Zone" (Психиатрия В Свободной Зоне).

Originální práce v ruštině se nachází na freezone-psych.sbn.bzve dvou pdf souborech. Náš přepis brožury v ruštině je na www.freezonesurvivors.to/pifz_ru_content.html Dokončili jsme anglický překlad, který najdete na www.freezonesurvivors.to/pifz_en_content.html. Omluvte kvalitu překladu, šlo o urychlenou snahu více lidí. Je místy nahrubo, ale myslím, že pochopíte podstatu věci, kterou chce Ilija říci. Pokud umíte dobře rusky a všimnete si nepřesnosti v překladu, dejte nám vědět.

Práce Iliji Murovova vedla k znovuprošetření řady dalších postav z Free Zone a Ronových orgů mimo SNS s použitím materiálů, které jsme již měli k dispozici. Například se můžete podívat na příběh Rey Roblese.

A brzy v této věci více!
 

Pondělí, 6. června 2005 Novinka!!!!!!!
Francouzský Freezoner obviněn z pohlavního zneužívání.
Prokurátor žádá 5 let vězení.

Freezoner z Francie, Philippe Levy, který provádí řadu dalších praktik jako je akupunktura, masáže, dietetika a psychologické poradenství, byl francouzským státním zástupcem obviněn z pohlavního zneužívání.

Levy se léta účastnil řady konferencí Freezone (Ronovy orgy) a hovořil na konferenci v r. 1999 v Německu spolu s Maxem a Erikou Hauri, Berndem Lubeckem a dalšími.

Věc byla vysílána na 3. kanálu francouzské televize. Podle France 3 Levy prohlásil, že "...jeho metody spočívaly v uvolňování sexuální energie pacientů", avšak mladá žena, která podala na Levyho trestní oznámení, uvedla něco jiného a obvinila Levyho, že ji vedl k provádění určitých věcí [článek neuvádí podrobnosti o tom, jaké věci, text je nahrazen řadou "pomlček"].

Hovoříte-li francouzsky, můžete si přečíst článek či shlédnout video v původním znění na france3.fr

Překlad francouzského článku brzy přineseme.
 

Pátek, 20. května 2005 Michael Moore uveden v dalším podobném případu podvodu se zlatem.

Právě jsme se dozvěděli, že Michael Moore byl jmenován jako obžalovaný v podobném případu podvodů se zlatem. Obžaloba z 13. dubna 2005 podaná ve státě Washington, případ číslo CV05-0706, Clifton versus One Group International, viní Gold Today a mezi jinými Michaela Moora z vyděračství. Byl podán návrh na řízení před porotou.

Žaloba uvádí, že Michael Moore jako vlastník Gold Today poskytoval směnné služby mezi lidmi hledajícími investice a One Group International, a to způsobem pyramidové hry velkého rozsahu řízené One Group a jejími představiteli.

Mezi body obžaloby patří: Porušení zákona Securities Exchange Act z roku 1934, porušení zákona proti organizovanému vydírání a korupci (RICO), poštovní a telegrafní podvod a praní peněz, podvod, napomáhání a podněcování v podvodu, uvádění v omyl z nedbalosti, porušení povinností plnomocníka, neoprávněné obohacení a zneužití svěřeného majetku.

Nedá se tedy říci, že by se o něm v této věci už nemluvilo, a také na světlo vyšly další detaily mezinárodního plánu, který by vydal na dobrý román.
 

Pátek, 5. května 2005 Odpověď Michaela Moora

Od Michaela Moora jsme obdrželi následující: 

"Primární cíle IFA stále platí a myslím, že jsou to skvělé cíle.

Zachovat přesnou a původní funkční filozofii Lafayeeta Ron Hubbarda pro budoucí použití, aby byla k dispozici veškerému lidstvu. 

Chránit přesnou technologii a původní funkční filozofii Lafayetta Ron Hubbarda, aby nebyla pozměněna, rozmělněna nebo jakkoli změněna, nýbrž zůstala přesně takovou, jak ji Lafayetter Ron Hubbard vydal.

Propagovat přesnou technologii a původní funkční filozofii Lafayetta Ron Hubbarda, aby ji mohlo poznat celé lidstvo.

Nesouhlasíte snad s těmito cíli?"

ODPOVĚĎ:

Ne, nemůžeme říci, že bychom s nimi nesouhlasili. Myslíme si však, že pan Moore jde 180 stupňů proti nim. Konkrétně, pan Moore pozval do Austrálie Tommyho Thompsona a dělal jeho návštěvě velkou publicitu na svých internetových stránkách. Thompson je ztělesněním "pozměňování, rozmělňování a měnění" scientologické technologie. Už jste viděli, jak si Tommy dává uprostřed auditovacího sezení kafe? Který HCOB napsaný L. Ron Hubbardem tohle popisuje, Michaele? Už jsi někdy slyšel o kodexu auditora? Podívej se na odkaz čeho je Tommy schopen na těchto stránkách a můžeš si to zjistit sám.
 

Neděle, 1. května 2005 Freezone rozesílá spam

Dostali jsme několik e-mailů, všechny obsahující stejnou zprávu, jakou nám poslal Michael Moore. Vypadá to jako pokus o rozesílání spamu. Moore byl upozorněn a odmítl, že by organizoval spamovací útok. Stále je nejasné, proč by všichni ti lidé měli mít kopii Moorova e-mailu. Varujeme každého, kdo plánuje podobný spam, že na dotčené poskytovatele internetových služeb bude podáno trestní oznámení, pokud bude spam pokračovat.
 

Sobota, 30. dubna 2005 Michael Moore a jeho soudní pře

Dostali jsme e-mail od Michaela Moora, prezidenta Mezinárodní asociace Freezone s předmětem "Skrytý pokus CofS zdiskreditovat IFA". Michael Moore se v tomto e-mailu pokouší vyvrátit informace o žalobě proti pyramidovému schématu podané v New Yorku společností Osrecovery, Inc. na řadu obžalovaných včetně Michaela Moora jako osobu a také prezidenta Gold-Today, firmy zabývající se nákupem a prodejem zlata.

In this e-mail Mr. Moore said:  V tomto e-ailu Moore napsal:

"b. Gold-today byl od té doby ze soudu vyřazen, *stejně jako všichni směnárníci*. vynechané informace.

"c. Už Gold-today nevlastním, před nějakou dobou jsem ho prodal.
vynechané informace. *Žádný* ze směnárníků nebyl trestně obviněn, ani v USA ani v *zámoří*. Vynechané informace

"d. Soudce Kaplan rozhodl
http://news.com.com/2100-1030_3-5553141.html"

Na tento odkaz jsme se podívali a není na něm žádná zmínka o Michaelu Moorovi ani Gold-Today a už vůbec o jejich vyřazení z obžaloby.

Za povšimnutí stojí, že Moore říká: "Žádný ze směnárníků nebyl nikdy trestně obviněn." Přece zde nejde o trestněprávní věc nýbrž občanskoprávní. Je v tom snad někde trestněprávní případ?

Čili, dokud Moore nepodá nějaké jednoznačné důkazy o opaku, budeme muset předpokládat, že je nadále obžalovaným ve věci pyramidového podvodu. Jeden z našich "přeživších" z New Yorku se však obtěžoval zkontrolovat program jednání případu a zjistil, že Moore je stále uveden jako obžalovaný v poslední doplněné žalobě.

Je nám líto Michaele, hezký pokus.

Samozřejmě pokud nám chce kdokoli poskytnout další dokumenty nebo zprávy o tomto případu, rádi je ověříme a zveřejníme.
 

Sobota, 23. dubna 2005 Setkání Londýnské Freezone

Jedna z našich UK přeživších se účastnila londýnské schůzky organizované Ewou a Mikem Maniasovými.

Řekla, že věci se mění; pošle nám podrobnější zprávu, ale chtěla, abychom věděli, že, když tam byla, udělala dobrý skutek. Řekla, že člověk jménem Jay přivedl novou dívku, která tam předtím nikdy nebyla. Mluvili s nimi a byli docela přátelští. Ta dívka nevěděla nic o Saint Hillu, takže jí byly dány nějaké podrobnosti a nalhali jí něco o LRH a o Saint Hillu. Během oběda jsme je viděli zas a dali jsme jim tyhle internetové stránky a ona byla moc ráda!

Také mluvila s Mike Maniasem, který řekl, že nejsou Free Zone, že je nezvali a že je tam nechtějí. Věci se mění...

Travellers Rest

Fotografie The Travelers Rest,
kde se schůzka konala.