Freezone Survivors Association

Historie případu:
NOTs Davida Mayo

 
Tato zpráva ukazuje kontrast mezi supervizí Dianetiky nové éry pro OT (NOTS), kterou prováděl David Mayo v 80. letech 20. století, a NOTS tak, jak se nyní standardně aplikuje ve Služební organizaci Flag, v Clearwateru na Floridě.

Když jsem asi před dvěma roky dělal kurz OT 7, mou studijní partnerkou byla jedna z těch, kteří dělali OT 7, když bylo poprvé zpřístupněno, ve Flagu, když ho měl na starosti David Mayo. Řekla mi, že vlastně přestala s auditingem na OT 7 tenkrát krátce potom, co udělala tento první kurz; nazvala ho "NOTs DAVIDA MAYA".

Vrátila se domů, aby dělala sólo auditing a dostala se do potíží (rozšiřovala ufňukané historky o nemocích a rozrušeních) a v podstatě cítila, že jí něco chybí. Když slyšela, že OT 7 bylo navráceno do standardu LRH, byla ochotná si ho přestudovat a pokračovat. Když jsme dělali Teorii a cvičení OT 7 od LRH, byl jsem ohromen účinkem, jaký to na ni mělo. Mívala slzy v očích a říkala: "Díky bohu!" a víc než jednou měla v očích slzy radosti nad těmi informacemi a cvičeními; vysvětlovala mi, že tyto nástroje a postupy NEBYLY ve verzi NOTS Davida Maya a že kdyby byly, nikdy by neonemocněla nebo nebyla rozrušená a nepřestala by se sólo auditingem. Měla oči navrch hlavy a měla takový ten pohled "Ó, páni!" a často vykřikovala, jak jsou tyto informace životně důležité a jak hloupý a zlý musel být David Mayo, aby vynechal všechny tyto informace.

Upřímně si myslím, že ona více než já oceňovala znovu navrácené informace a cvičení LRH; často říkala: "Teď existuje tolik nástrojů, jak zvládnout cokoli, co se v sezení objeví!, Je to jednoduché!" atd. Daří se nám oběma SKVĚLE a pokračujeme v sólo auditingu dál s mnoha zisky a vítězstvími a s obnovováním schopností.

13. srpna 2005

Chcete-li více informací o Davidu Mayovi, přečtěte si podrobnou zprávu od Jona Zegela na této straně.