Freezone Survivors Association

Kdo je kdo ve Freezone:
Bill Robertson

   

Co je opravdu zač?

Bill Robertson opustil Scientologickou církev v roce 1982.

Poté Robertson přijal nové jméno - "Astar Paramejgian" - a ohlásil světu, že je jednou ze tří velkých bytostí, která bude ovládat život miliard obyvatel "Sektoru 9", který definoval jako soubor tisíců hvězd a planet v této části galaxie. "Astar" začal okamžitě požadovat bezpodmínečnou poslušnost "Sektoru 9".

Napsal knihu s názvem "Sektor 9", v níž vyjmenovává 147 organizací, které zřejmě infiltrovali a převzali "Markabové", vesmírná rasa. Mezi tyto organizace patří americká republikánská strana, liberální strana, americká lékařská asociace, the New York Times, BBC, NBC, CBS, ABC, Organizace spojených národů, Světová zdravotnická organizace, CIA, FBI, všechny britské špionážní organizace, Interpol, IBM, Los Angeles Times, Rada Evropy a celá řada dalších.

Také vyvinul "technologii" obsahující 48 jím vytvořených takzvaných "OT úrovní" a také nový "E-metr" a tvrdil, že LRH ve skutečnosti telepaticky prováděl kontrolu jeho "technologie" čtyři roky předtím, než LRH zemřel.

Kam to všechno vede?

LRH do detailu popsal mechanizmy psychózy v řadě textů, avšak asi nejpodstatnější informace ve vztahu k Robertsonovi obsahuje HCOB z 27. září 1966, znovuvydaná 19. září 1987 ANTISOCIÁLNÍ OSOBNOST, ANTISCIENTOLOG, kde říká: "Když se taková osobnost zblázní, je svět plný marťanů nebo FBI a každý člověk, kterého potká, je skutečný marťan nebo agent FBI."

A opravdu, John Caban, v roce 1982 Robertsonova pravá ruka a člověk, kterému Robertson věnoval svou knihu, svědčil 29. května 2001 pod přísahou u soudu ve Španělsku, když byl dotázán na svůj vztah k Billu Robertsonovi, že později došel k závěru, že Robertson má vážné duševní problémy. Robertson nakonec v roce 1991 zemřel na rakovinu.

Navštivte diskuzní skupinu o Robertsonově "technologii" Ralpha Hiltona.

Podrobnější diskuzi najdete zde: Pravda o Billu Robertsonovi.